מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

אבקות אלקטרוסטטיות

דף הבית >> אבקות אלקטרוסטטיות
 

המילה האחרונה בצבע לתעשייה

ניתן לומר שהשימוש בצבעים המבוססים על אבקות אלקטרוסטטיות, הוא הוא אחד הפיתוחים המשמעותיים בשנים האחרונות בתחום הצבע לתעשייה. ההדבקה אינה מבוססת רק על תכונה ביולוגית, אלא גם, או בעיקר, על קשר כימי חזק ביותר, שנוצר בזכות מטענים חשמליים מקוטבים שמקבלים הצבע והמתכת בתהליך הציפוי.
 

Inver Valspar Powder

קולורמיקס מייבאת ומשווקת בלעדית בישראל של אבקות צבע אלקטרוסטטיות מתוצרת inver איטליה. 


לאבקות מתוצרת חברת  INVER יתרונות טכנולוגיים משמעותיים:

טמפרטורת קליה נמוכה - 160°-180°.
עלויות החומר - שטח כיסוי בין 8-10 מ"ר לקילו
שמירה על בריאות העובדים ואיכות הסביבה - 
  • האבקות עומדות בתקן QUALICOAT CLASS1/2/GSB
  • ובדרישת משרד הבריאות
    GIC FREE
    CHROMAT AND LED FREE 

משה כהן הוא שותף בקולורמיקס אבקות ציפוי - ייבוא והפצה של מוצרי האבקה של inver, ומביא עימו את הידע הטכני הנרחב ושנים של ניסיון בשוק זה. אנחנו בהחלט מזמינים אתכם לשאול שאלות טכניות ויישומיות, להתייעץ, ולברר כל עניין בהקשר של אבקות הצבע האלקטרוסטטיות.
ניתן לפנות גם ישירות למשה, בנייד 053-331-8033.

 


מוצרים ירוקים, עמידים, ונוחים ליישום

המשמעות של הקיטוב החשמלי היא קשירה ברמה גבוהה, אשר מאפשרת עמידות מעולה. איכות העמידות של צבעי האבקה האלקטרוסטטית מתבטאת הן בטווח זמן ארוך, והן במגוון התנגדויות למפגעים שונים. כך היא ניחנת בחוסן מרשים מול פגיעות מכניות שונות ושריטות. הקשר הכימי החזק מאפשר התנגדות לפגיעות כימיות אחרות. הצבע מתאפיין גם בגמישות רבה המונעת התרופפות אחיזת הצבע בשל שינויי צורה של המתכת, אפילו בעובי ציפוי גבוה. עובי הציפוי מהווה, כמובן, בפני עצמו יתרון משמעותי.

מובן שיש לבצע טיפול מכין למשטח הנצבע. הכנה קפדנית, שתכלול ניקיון והתזת חול. ההתזה תסייע בהסרת גורמים מפריעים מפני שטח הכיסוי ותיצור חיספוס, תבטיח הגנה טובה מאוד מפני קורוזיה וניצול מקסימלי של כל תכונות ההגנה והאדזיה (ההצמדות) של חומר הציפוי. השלמת התהליך כרוכה בקליה בתנור יעודי להשגה של תוצאות מיטביות, הן וויזואלית והן פונקציונאלית.

בזכות מסיסות האבקות אפשר להשתמש בכל אמצעי התזה בקלות רבה (אפילו במרסס ביתי, אגב, באופן שאינו מצריך מיומנות גבוהה...), ועדיין להנות מהגוונים הרבים ומהטקסטורות השונות. עם זאת אין שימוש במדללים כימיים שהם חומרים נדיפים. מלבד הנוחות והייבוש המהיר, מדובר באלמנט בריאותי חשוב. בהיבט של איכות הסביבה – החומרים הם ירוקים ואינם פוגעים בטבע ובאוזון.

כל נושא הבטיחות, איכות החומר והיבטי איכות סביבה מפוקחים ומגובים באסמכתאות ומסמכים רלבנטיים:


נוחות אחסנה וזמן תפוגה ארוך

האבקה היבשה נשמרת לזמן רב. כך שהבלאי הוא נמוך ואין פחת משמעותי של שאריות אבקה. זאת, בנוסף לזמן ייבוש קצר, עלויות פחותות בקליה, וזמינות של מקום, אשר מתבטאים בחיסכון כספי ובגמישות תפעולית בעבודה, תורמים להפחתת עלויות, לצד האיכות הגבוהה והיתרונות של המוצרים.


 

הנחיות בטיחות לעבודה עם האבקות:


 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing