מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

היתרונות בצביעה תעשייתית ובצביעה בתנור

דף הבית >> קולור-טיפ >> היתרונות בצביעה תעשייתית ובצביעה בתנור

רבות דובר על צביעה תעשייתית, השונה בשיטות ובטכניקות תכלית השוני מצביעה קונבנציונלית. יש לה יתרונות רבים וההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת להגיע באמצעות צביעה תעשייתית לרמת דיוק וכיסוי משטחים גדולים. מה זה בדיוק, ומהם היתרונות?


תהליכים מתקדמים

צביעה תעשייתית היא שיטת צביעה מיוחדת, אשר מתבצעת על סוגי משטחים שונים, בעיקר מתכת. כדי שהצביעה תהיה אחידה, מהירה ואפקטיבית, היא מתבצעת באחת מבין שתי שיטות: צביעה רטובה או צביעה אלקטרוסטטית, באבקה. הרעיון העומד מאחורי צביעה תעשייתית, בעיקר של מתכות, הוא להעניק להן צבע אחיד, נקי ועם מרקם חלק. קשה מאד להגיע לתוצאות הללו בצביעה קונבנציונלית.

צביעת מתכות באמצעות התזה, השיטה ה"רטובה", היא צביעה בה מותז צבע מיוחד על גבי המשטח, ובלחץ רב. אם הדבר מתאפשר, והמשטח המדובר אינו גדול מאד, והוא בר שינוע, הוא יעבור גם ייבוש בתנור, דבר שיבטיח לצבע להיות הומוגני וחלק וללא בועות אוויר.

הייבוש מאפשר כיסוי של שטח פנים המתכת ומראה מושלם של הפריט. צביעה תעשייתית העושה שימוש בתנור, היא צביעה בה התנורים הם עוצמתיים מאד ובטמפרטורות גבוהות במיוחד. אם מדובר בחומרים שאינם עמידים בפני עוצמת התנור, הם לא יוכלו לעבור ייבוש. באמצעות התנור, יישום הצבע הוא אחיד, כאשר פירוש הדבר הוא גימור איכותי, ללא נזילות של הצבע וללא חדירה של כל גוף זר, למשל אבק, חרקים וכיוצ"ב, אל תוך הצבע. טכניקה זו היא מדויקת מאד, נקייה מאד ומהירה ביותר.

השיטה הנוספת, צביעת מתכות אלקטרוסטטית באמצעות אבקה, מבטיחה רמת כיסוי מוחלטת של הפריט אותו צובעים, וכבר משכבת הצבע הראשונה. ניתן לצבוע באמצעות שיטה זו את כל סוגי המשטחים, גם גדולים מאד. לשיטה זו יתרונות בלטים נוספים רבים, ביניהם חסכון ניכר בזמן, מאחר ופעולת הצביעה היא מהירה מאד, מוצר צבוע שיהיה עמיד לאורך שנים רבות, זאת בשל העובדה כי מדובר בשכבת צבע אחת, בניגוד לצביעה מרובת שכבות, שיש לה נטייה להתקלף מוצר איכותי, בעל מראה אחיד ויפה.


יתרונות בולטים

היתרונות של צביעה תעשייתית הם רבים ומבטיחים סטנדרטים גבוהים ואיכותיים של המוצר אותו צובעים. בצביעה תעשייתית נעשה שימוש בחומרים ובציוד מתקדמים ואיכותיים, המבטיחים צביעה מהירה, מראה אסתטי והיכולת להפיק מספר מוצרים רב בפרק זמן קצר ובאיכות גבוהה.

בעידן בו ישנה דרישה לאיכות לצד יופי ורמת גימור שהיא לא פחות ממושלמת, מספקת צביעה תעשייתית מענה אפקטיבי ואופרטיבי לכל דרישה, תורך שימוש בטכניקות חדשניות, להשגת צבע נקי ואחיד ובפרק זמן קצר.
 

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing