מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

חברת אקסלטה - מוצרי צבע לתעשיה

דף הבית >> קולור-טיפ >> חברת אקסלטה - מוצרי צבע לתעשיה
חברת אקסלטה (AXALTA) - מייצרת ומפתחת, מהגדולות בעולם, של פיגמנטים. חלק ממוצרי הצבע לתעשייה של אקסלטה הם כה פופולריים, עד כי השמות המסחריים שטבעה להם החברה, מוכרים בטעות כשם המוצר עצמו, אפילו של חברות אחרות. 

בתחום כלי הרכב - אקסלטה היא הספקית הגדולה בעולם כיום של ציפויי רכב למוסכים, והשניה בגודלה כספקית מוצרי הצבע ליצרניות מכוניות ומשאיות. בעבר היתה חברת דופונט שחקנית מובילה גם כן בשוק זה, אולם לפני כשנתיים רכשה אקסלטה מדופונט את החטיבה לפיתוח, ייצור ושיווק של צבעים וטכנולוגיות ציפוי. בכך העמיקה החברה עוד יותר את אחיזתה בשוק זה, והרחיבה את יכולות הפיתוח והייצור, כמו גם את מערך השיווק הבינלאומי שלה.


חברת דופונט הינה אחת מיצרני הכימיקלים הגדולים בעולם. היא פיתחה כמה מהחומרים הפולימריים המוכרים הנפוצים מאוד בתעשיות השונות, ביניהם הניילון, הטפלון, הקבלר, הנומקס, ועוד רבים אחרים. חברה זו קיימת מאז 1802. נוסדה בארצות הברית כיצרנית אבק שריפה. מהר מאוד הרחיבה את התמחותה לכל תחום חומרי הנפץ, והיתה לספק הגדול ביותר של צבא ארצות הברית. עם חלוף השנים התרחבו תחומי העיסוק של החברה, תוך השקעה רבה בכימיה ובהנדסת חומרים.

הנפט היה חומר יסוד להרבה ממוצריה, ולכן בשנת 1981 רכשה דופונט את ענקית הנפט האמריקאית קונוקו. אולם ב-1999 קיבלו הבעלים החלטה להשקיע בייצור על בסיס הצומח במקום על בסיס הנפט. לאחר שנים של מדיניות מובהקת של שמירה על איכות הסביבה, דורגה החברה על ידי השבועון BusinessWeek  ב- 2005 בראש החברות האמריקאיות הירוקות.

כיום החברה היא רב-לאומית, עם הכנסות שנתיות של כ-30 מיליארד דולר, והיא מעסיקה 60 אלף עובדים בעולם. חטיבת הפיתוח, ייצור ושיווק של צבעים וטכנולוגיות ציפוי נמכרה, כאמור, לאקסלטה (AXALTA).

אנחנו בקולורמיקס נהנים מהאיכות ומהידע העצום בתחום, ומשווקים את המוצרים האלה, בעיקר את מוצרי הצבע לתעשיה ומגוון רחב של מוצרי בסיס וחומרי עזר.

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing