מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

חומרי עזר ומילוי

דף הבית >> חומרי עזר ומילוי


הכנת התשתית לפני הצביעה היא חשובה ביותר. הכנה יסודית תוודא מראה סופי מושלם, וכן אחיזה ועמידות לאורך זמן. לשם כך חשוב להקפיד על קילוף צבע רופף, על נקיון משטח העבודה, על עבודה סבלנית על פי כל השלבים והכללים, וכמובן - על עבודה עם חומרים מתאימים ובאיכות גבוהה. חומרי עזר, מילוי והחלקה. כאן אנחנו בקולורמיקס נכנסים לתמונה. גם בתחום זה אנחנו משווקים את מיטב החומרים המשלימים לצביעה ברמה הרצויה: שפכטלים, פריימרים, מקשים, לכות, מוצרי לטש, מיסוך, פוליש ווקס. לרכב, לתעשיה, למתכות שונות ולעץ ונגרות. בין היתר, אנחנו משווקים את חומרי העזר והמילוי של מותגי האיכות  DE BEER ו- DUPONT.

בתחום חומרי העזר לרכב, אנחנו היבואנים של מוצרי Yatu ו-WLIO, הכוללים צבעים לרכב ואת כל חומרי העזר: פריימר פלסטי, פריימר אפוקסי, משטח פריימר, פילר, מייצב, מקשה, מקשר, משהה מסיסות, מזרז ייבוש, דיגריזר לניקוי, טינר, אנטי- סיליקון, יריעות כיסוי להגנה על משטחים ועל סביבת העבודה. הכל תחת קורת הגג של קולורמיקס.

 

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing