מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

יתרונות טיפולי פחחות וצבע במוסך מורשה

דף הבית >> קולור-טיפ >> יתרונות טיפולי פחחות וצבע במוסך מורשה

מוסך מורשה מטפל בכלי רכב ויש לו רישיון מטעם משרד התחבורה המעיד על פעילות המוסך כחוק ותחת פיקוח. קיימת עליו החובה להתנהל בהתאם לתקנות הנקבעות על ידי משרד התחבורה. 
מוסך מורשה יבואן אינו זהה בהגדרתו למוסך מורשה משרד התחבורה. הראשון הוסמך על ידי יבואן הרכב לטפל בכלי רכב מהסוגים המסוימים שיובאו על ידי אותו היבואן, כל עוד אלו מצויים בתקופת האחריות המוגדרת. החלקים, הטיפול והאחריות הניתנת על התיקונים הינם מקוריים ותחת אחריות היבואן.
 

חשיבותו של אמון 

בכל הקשור לכלי רכב, לא מומלץ להתפשר. איכות חומרי הגלם, אמינות הביצועים של הרכב, חווית הנהיגה בו ובעיקר הבטיחות שהוא מעניק, כאשר תוצרת רכיביו ידועים וניתן לסמוך על המכונאי שמפקח על הרכב. "תופעת הדומינו" של נזקים ברכב ידועה ומוכרת: רכב שאינו מטופל כהלכה עלול לגרום עד מהרה לתופעות של שרשרת נזקים נוספים, כאשר תקלה אחת גורמת לאחרת. 
תופעה זו עשויה לנבוע מכמה כשלים אפשריים: אבחון לקוי של הבעיה, טיפול חובבני או כושל בבעיה או רכיבים לא מהימנים. 
 

יתרונותיו של מוסך מורשה

מוסך מורשה מבטיח טיפול באמצעות ציוד דיאגנוסטי ייחודי המיוצר באופן ייעודי לסוגים ספציפיים של כלי רכב. ציוד זה לא יימצא בדרך כלל במוסכים אחרים, ולפיכך סיכוייהם לטעות בדיאגנוזה גבוהים. 
על אותו עיקרון, גם על עבודות פחחות וצבע במוסך מורשה תינתן אחריות שלא בהכרח תינתן במוסכים שאינם מורשים. המוסכים המורשים מחויבים לעמוד בתקנים של משרד התחבורה ולבצע בדיקות יסודיות בכל אחד מכלי הרכב המגיעים לטיפול במוסך.
 

יתרונות ביצוע טיפולי פחחות וצבע במוסך מורשה

אם כן, היתרונות של ביצוע עבודות פחחות וצבע במוסך מורשה רבות הן. החל מהאחריות הניתנת על ביצוע העבודה, דרך הבטחון כי הגוון שייעשה בו שימוש הוא הגוון המדויק של הרכב, הידיעה כי הדגם מחויב לחזור ללקוח במראה המקורי שלו ולא במראה "משוחזר" או "דומה", וכמובן - שירות מקצועי הכולל אחריות על העבודה. 

יתרון נוסף המתקיים לעיתים בהעברת הרכב לטיפול המוסך, הינו באפשרות הניידות. יש מוסכים מורשים המאפשרים לבעלים לקבל רכב חלופי במקרה של השארת הרכב. ובנוסף, כאמור, להשאר רגועים בנוגע לאיכות הטיפול...

יתרונות נוספים מתקיימים בהבטחה להמשך טיפול ראוי בנזקים עתידיים. יתרון אשר אינו מובטח במקרים של הפקדת הרכב במוסך שאינו מורשה. 

לגבי הרצון לחסוך בתקופת האחריות: טיפולים במוסך שאינו מוכר על ידי חברת היבואן, מסירים את חובת האחריות מהחברה, ולמעשה זו יכולה לטעון בעתיד כי נזקים שנגרמו לרכב אינם תחת אחריותה (בשל התערבות גורם זר בטיפול ברכב(. חשוב לקחת זאת לתשומת לב בעת הבחירה במוסך העדיף.

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing