מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

ספריי צבע

דף הבית >> ספריי צבע
 

השימוש הפרקטי בספריי

שימוש בבבקבוקים של ספריי צבע יספק בדרך כלל את דרך היישום הנוחה ביותר של צבע וחומרי עזר בתהליך הצביעה, כאשר מדובר על עבודות צביעה קטנות ונקודתיות. יתרונותיו העיקריים הם בהפחתת ההתמודדות עם נזילות, פיזור החומר הוא יותר הומוגני, השיטה תלויה פחות מאחרות בציוד נלווה, וקלות השימוש הופכת את ההתזה לסלחנית וגמישה, באופן שמחפה, במידה מסוימת, על היעדר מיומנות גבוהה ועל חוסר בניסיון מקצועי.

חברת MOTIP מצעידה את הרעיון הזה צעד אחד קדימה. היא מאפשרת דחיסה של כל נוזל לבקבוק ספריי. אצלנו בקולורמיקס תמצאו מכונה הדוחסת כל חומר המשמש לצביעה שתצטרכו, לבקבוקי התזה יעודיים, וכך אנחנו יכולים לספק את כלל היתרונות של החומרים השונים, בתוספת יתרון משמעותי נוסף - אופן היישום.

 
המכונה שדוחסת צבע לספריי
 

דחיסת הצבע לבקבוקי תרסיס

המכונה הזו, הפשוטה לכאורה, מיישמת טכנולוגיה מתוחכמת יותר מהנראה לעין. הטכנולוגיה והציוד של Color Matic מבית MOTIP מאפשרים לנו ליצור ולספק בקבוקי ספריי צבע, מכל הסוגים, לכל השימושים, בכל הגוונים ולפי כל מניפות הצבע שבנמצא. על בסיס טינר או על בסיס מים. במרקם RAL, Panton או מגורענים. כל מה שתבקשו תקבלו דחוס בתוך מיכל התרסיס.

ולא רק צבע, כאמור. גם את הלכות, את הפריימרים, המקשים והשפכטלים. הכל ניתן להתזה, הכל מחכה לכם בבקבוקים הלבנים- ירוקים של Color Matic. מעולם לא היה קל יותר, עד כדי תענוג, לבצע עבודות צביעה בעצמכם.

 

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing