מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

צבע לעץ ולנגרות

דף הבית >> צבע לעץ ולנגרות

 

צבע לעץ- ההגנה והגימור הרצויים


קולורמיקס משווקת את מוצרי הצבע ואת כל חומרי העזר לצביעת עץ: צבעים בשלל גוונים, לכות ברמות גיוון שונות, צבעי יסוד לבן ושקוף, ופוליאסטרים. כל מה שצריך למראה הסופי של מוצרי העץ והנגרות, בתוך הבית ומחוצה לו. לדקים ופרגולות, חפצי אומנות, מדרגות, מטבחים, רהיטים, ארונות, וכל שאר תוצרי הנגרות, בדרך להקניית המראה הסופי וסיפוק ההגנה המתאימה, על ידי צביעה איכותית. שלל המוצרים מבטיח התאמה לכל יעד, ולכל סוג הגנה נדרש.

המוצרים שלנו הם כולם תוצרת המותגים של MILESI  ו- VERINLEGNO.
 
 

 

VERINLEGNO


מבית וורילניו (VERINLEGNO) ניתן לקבל צבעים על הבסיס הרצוי, כולל צבעי עץ ייחודיים: וורניש מסוגים שונים – פוליאורוטן, ניטרו, פוליאסטר, אקרילי, או סינטטי; על בסיס מים לשימוש פנימי או חיצוני.  מוצרי לכה: וורניש – שקוף או מגוון, חד רכיביים או דו רכיביים, אפקט גומי, מטאלי ועוד. וכן מוצרים לפרקט, מוצרים מעכבי אש, ומוצרים מיוחדים נוספים, על פי היעד. מבחינת הטקסטורה אנו יכולים להציע צבע לעץ ולנגרות במרקמי ווש ("כתמים") המדגישים את מרקם העץ הטבעי על בסיס מים או טינר, מרקם עתיק (מים או טינר), וכן אפקטי צביעה כמו שיש, פנינה ודמוי רסיסי פנינה.
 

MILESI


מוצרי מילסי (MILESI) מצטיינים במגוון רחב הכולל 11 סוגים של צבעי עץ במרקם ווש, בשלל גוונים. הצבעים מותאמים ליישומים שונים: רולר, מברשת והתזה. כמו כן קיימים צבעים שונים לעץ כמו פוליאסטר ופוליאורוטן, ניטרו- צלולוז למוצרי אומנות מעץ ולשימור מראה עתיק, מרקם ווקס (ureic) מצוין לריהוט. צבעים מעכבי אש, צבע חיצוני הידרוכרום וקסילוכרום, צבעים להגנת העץ נגד קרינת השמש (UV), ולהגנה מפני רטיבות, ציפויים מתקדמים המיוצרים בננו- טכנולוגיה, אשר המספקים הגנות שונות לעץ כולל עמידות גבוהה בפני שריטות. וציפויי הגנה ושימור לרצפות פרקט.

 

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing