מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

צבע לרכב

דף הבית >> צבע לרכב

 

צבע

כשנוסדה חברת קולורמיקס והחלה את דרכה בעולם הצביעה, היא התמקדה בתחום הצבע לרכב. מאז התרחב מגוון המוצרים שלנו, אך הניסיון הרב בתחום ספציפי זה עושה את שלו (מעבר לפינה החמה בלב...) ומבטיח ידע מצטבר, ומקצוענות מרשימה בתחום.

החברה משווקת את צבעי האיכות של De Beer Refinish ההולנדית, המתמחה בתחום הספציפי של צבעים לרכב וחומרי עזר, וכן את המוצרים של valspar ו-sparlack.
 
צביעת רכב במוצרי De Beer

בקיר מבנה אפשר לזייף מעט בצביעה. פיצוצים קטנים בצבע, חוסר אחידות, ותקלות קטנות דומות להן, יתקבלו בהבנה... בוודאי שחיספוס יהיה סביר. אך לא בצביעת רכב! כאן אין מקום לטעויות, גם לא לפשרות. אחידות והומוגניות בצביעה הן הכרחיות. כל בליטה או שקיעה, כל חיספוס, כל מריחה או נזילה, אפילו הקטנה ביותר, כולם יבלטו מייד לעין. כל מרקם צביעה השונה, ולו במעט, ממרקם של זכוכית חלקה, יצרום, יפגע מאוד במראה, וישדר עבודה זולה ולא מקצועית. לכן חשוב מאוד לעבוד עם חומרים איכותיים הנוחים ליישום. מעבר למראה, יש גם חשיבות לעמידות לאורך זמן, כמובן. המוצרים שאנו מציעים הם בדיוק הנכונים והמתאימים למשימה.
 

חומרי עזר

לצד הצבע, יש חשיבות רבה לאיכות המוצרים הנלווים, לחומרי העזר, בהם משתמשים לפני הצביעה הסופית. חומרי השפכטל המשמשים למילוי שקעים ופגיעות פח, פריימרים, לכות, מקשים, טינרים, וכן ניירות הלטש, כולם חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, על מנת לאפשר עבודה איכותית ומבחן תוצאה ראוי לציון.
אנחנו, כמומחים בתחום של צבע לרכב, מקפידים על רמת החומרים המצופה. גם כאן אנו מציעים את התוצרת של De Beer, ומשווקים בנוסף את מוצרי sunmight. כמו כן, קולורמיקס היא היבואן של המותגים Yatu ו-WLIO, ובכך מבטיחה מגוון רחב של המוצרים הנדרשים לביצוע תיקוני צבע לרכב, מחירים תחרותיים, והכי חשוב: איכות!

 

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing