מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

צבע לתעשיה

דף הבית >> צבע לתעשיה
 

מוצרי צבע לתעשיה AXALTA: איכות ואמינות

אנו משווקים את כל המוצרים המשמשים בתחום הצבע לתעשייה, לציפוי ולצביעת מתכות. הצבעים וחומרי העזר שאנו מציעים, הם כולם של חברת AXALTA, ענק ייצור הכימיקלים, המספקים את מיטב פתרונות הצבע לתעשייה, לכל מגוון התנאים והשימושים. החברה היא מהמובילות בעולם בתחום זה. מוצריה נמצאים בשימוש נרחב בכל הסקטורים התעשייתיים: תעופה, רכבות, מכוניות ואופנועים, שימושים צבאיים, בנייה, תעשיות ברזל, אלומיניום... פחות או יותר כל מה שניתן להעלות על הדעת.

ליין הצבעים לתעשיה של AXALTA (שחלקו של הליין היה בעבר של חברת DUPONT) משווק בישראל מאז 2010. מוצריו תופסים מקום של כבוד על המדפים שלנו בקולורמיקס. זאת בשל המגוון, האיכות והמענה שניתן, כאמור, לכל הצרכים בתחום. צרכי צבע לתעשייה הם רב גוניים ומשתנים: ישנו הפקטור של דרישות עמידות שונות, כמו תנאי טמפרטורה קיצוניים, רמת קושי מבוקשת, צורך בצביעה אנטי- בקטריאלית, רמת קורוזיה פוטנציאלית, סוג ומצב המשטח הנצבע, וכן הלאה. התאמת החומרים לתנאי המקום תאפשר עמידות מעולה, הקלה בתחזוקה השוטפת, וחיסכון כספי משמעותי בטווח הארוך.

בהתאם לכך אנו משווקים את החומרים הנותנים מענה לכל דרישה: אבקות צבע או צבעים רטובים, בכל המרקמים: אקרילי, פוליאורטני, אפוקסי ומגורען. בכל סוגי היישום השונים. חד רכיביים או דו רכיביים, על פי יעד השימוש. בכל גוון שיחפוץ הלקוח, כמובן.

יחד עם אלה ניתן למצוא אצלנו את כל מוצרי המילוי והיסוד: פריימרים, פילרים ומרק, ואת כל חומרי העזר הייעודיים המשמשים לצבע ולציפויים בתעשייה. טינרים, לכות מסוגים שונים, מקשים, חומרים מקשרים ועוד.

אבקות אלקטרוסטטיות

חברת INVER איטליה מציעה את "הלהיט החם" היום בצבע לתעשייה - תחום צבעי האבקות האלקטרוסטטיות. בתהליך הציפוי מקבל הצבע מטען חשמלי, והמתכת המצופה מקבלת מטען חשמלי נגדי. התהליך הכימי הזה יוצר אחיזה בעלת עמידות גבוהה ביותר, בנוסף לעוד יתרונות, רבים ומגוונים: אם בהיבט האקולוגי של איכות הסביבה, ואם מבחינת נוחות העבודה, איכות הציפוי, מגוון השימושים הרחב שלו וטווח ההגנות הוורסטילי שהוא מציע.

אנחנו היבואנים והמשווקים הבלעדיים בישראל של INVER איטליה, ובין יתר המותגים, אנו גאים להציע גם את אבקות האיכות שלהם!
לחץ להמשך קריאה על צבעי אבקה אלקטרוסטטית
 

צבע מעכב בערה


מיוחד ובלעדי:
סרטון ביתי המדגים את התכונות הייחודיות ואת יכולותיו של הצבע הנמכר על ידי קולורמיקס צבעים בע"מ. הצבע מתוצרת Thermal Florida, מעכב, כאמור, בערה, ועמיד ברמה גבוהה ביותר.

צפו בהדגמה.

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing