מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם בפייסבוק ובגוגל פלוס

 
   

ציוד צביעה ומוצרי לטש

דף הבית >> ציוד צביעה ומוצרי לטש


הרעיון המרכזי בעסק שלנו הוא שלקוח שמגיע אלינו לקולורמיקס, יצא מוכן לעבודת הצביעה, עם כל מה שהוא צריך, בלי לכתת רגליים בין חנויות שונות. חוץ מכל החומרים, הלקוח ימצא אצלנו גם את כל ציוד הצביעה הנדרש.
 

מוצרי לטש

לכן נשמח לספק את מוצרי הלטש של  Sunmight: מלטשות אוויר, אביזרים, ניירות לטש ודסקיות ליטוש. ציוד העזר לצביעה המותאם לכל שימוש ושימוש: לצביעת מתכות, לתיקוני פחחות וצבע לרכב, ולשימושי הנגרות וצביעת העץ.

 
 

ציוד לצביעה

ניתן למצוא אצלנו את כל האמצעים לצביעה, מרססים וציוד התזה מגוון: מיכלי לחץ, איירלס, ואייר-בראש. יחד עם אלה תוכלו, כמובן, למצוא אצלנו גם את כל ציוד העזר כמו ניילונים, קרטונים, סרט דביק וכו'. הכל נמצא כאן בחנות!

בין היתר נשמח להציע את ציוד הצביעה והמרססים של חברת DEVILBISS.  מרססי הצבע של דה-ווילביס מצטיינים בנוחות הארגונומית, בחיסכון באנרגיה ובחומר, ובתרומה לנושא איכות הסביבה. יש לנו שלוש קבוצות של אקדחי התזה:
  • אקדחי צבע ידניים – לביצועים בסטנדרט גבוה, בעיצובים המותאמים למגוון מטרות, משימוש ביתי ועד שימוש מקצועי אינטנסיבי.
  • אקדחי מגע – לשימושי יישום מדוייק ועדין ולתיקוני צבע. מאפשר שליטה מושלמת על כמות החומר היוצא, ותיקונים נקודתיים. ריסוס דרך מחט פיה צרה למיקוד החומר.
  • אקדחי צבע אוטומטיים – לביצועים מהירים, להתאמה לתנאי עבודה קשים, ולהתאמה להתקנים ייעודיים.
אביזרים לציוד צביעה - מרססים
בנוסף נשמח להציע מגוון אקססוריז למרססים של דה-ווילביס, כמו צינוריות, ווסתי נוזל, אמצעי ניקוי, מכלים עיליים, מכלי יניקה תחתיים, אקדחי לחץ,  מחברים (קונקטורים) ומאריכים לאקדחים. יחד עם אלה אנו משווקים כל ההשלמות הנדרשות לציוד צביעה, להקלת העבודה, לביצוע המדויק ולסיוע במנהלות שמסביב.

 

 

לשאלות או לקבלת ייעוץ ניתן ליצור קשר:

office@colormix.co.il         טלפון: 050-2200266, 053-4560045         כתובת : מושב שדה-עוזיה 63          לדף צור קשר ולמפת הגעהאו להשאיר הודעה כאן:

  © כל הזכויות שמורות: קולורמיקס בע"מ
 


PushUp | Digital Marketing